وب‌سایت، قلب تپنده‌ی یک کسب‌وکار است. ما در طراحی سایت، به‌منظور اطمینان از کاربرپسندبودن آن، برای طراحی اهمیت بالایی قائلیم. نخستین گام برای ورود به عرصه‌ی بازار اینترنتی و تجارت آنلاین، طراحی سایت مناسب و استاندارد مطابق با نیازهای روز می‌باشد. موتورهای جستجو تقریبا ۸۵ درصد از بازدید واقعی شما را تشکیل می‌دهند. بیشتر افراد از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطالب و یا محصول موردنظر خود استفاده می‌کنند. امروزه داشتن سئو یکی از اساسی‌ترین بخش‌های طراحی وب‌سایت است. رعایت اصول سئو در سایت، بازدیدهای بیشتری را به ارمغان آورده و منجر به موفقیت کسب‌وکار می‌شود.

با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی نوین، طراحی وب‌سایت باید به‌گونه‌ای باشد که بتواند خود را با تکنولوژی‌های نمایشی مانند تبلت، لپ‌تاپ و موبایل سازگار کند. به این روش طراحی، طراحی ریسپانسیو گفته می‌شود. همچنین، اگر قصد دارید وب‌سایتی طراحی کنید که دارای بازدید فوق‌العاده و هدفمندی باشد، باید از رکن مهمی به نام تولید محتوای هدفمند استفاده کنید. ما در این حوزه، می توانیم مشاوران مناسبی برای شما باشیم تا مفاهیم مهم و محتوای ارزشمند خود را بشناسید و بتوانید در اختیار کاربران خود قرار دهید.

به جرئت می‌توان گفت، اهمیت پشتیبانی و به‌روزرسانی وب‌سایت به‌اندازه‌ی طراحی امکانات آن است. وب‌سایت شما همانند ویترین کسب‌وکار شماست که باید دائماْ نمایشگر بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات و محصولات شما باشد. ما معتقدیم پایان طراحی وب‌سایت، پایان پروژه ما نیست، بلکه آغاز تعهد ماست برای بهبود و توسعه کسب‌وکار. به‌یقین حجم انبوه تقاضا، حاصل کیفیت بالای ارائه‌ی خدمات و تعهد گروه ماست که به‌منظور ایجاد بستری مناسب برای پیشرفت و بهبود کسب‌وکار مشتریان خود به فعالیت می‌پردازد.

طراحی سایت می‌بایست از لحاظ گرافیکی و فنی در سطح بالایی باشد. گروه فراسو اساس خدمات خود را مبتنی بر طراحی سایت خلاقانه، سئو و بهینه سازی سایت، پشتیبانی سایت، امنیت شبکه بسیاربالا، تبلیغات در گوگل، طراحی گرافیکی، تولید محتوا و در نتیجه رضایت مشتریان خود قرار داده است. ما تمامی موارد مرتبط با یک طراحی سایت خوب و حرفه‌ای را به بهترین نحو در طراحی سایت شما پیاده‌سازی و اجرا می‌کنیم.

ما همیشه خود را با روندهای روز دنیا در طراحی سایت سازگار می‌سازیم. ما توانایی طراحی و اجرای سایت‌های پیچیده، پورتال‌های آنلاین و فروشگاه‌های اینترنتی را در عین سادگی اما کاملاْ مدرن، به‌منظور رشد برند مشتریانمان داریم. باعث افتخار ما خواهد بود تا مجری و مشاور شما در این حوزه بوده و در رشد و پیشرفت کسب‌وکار شما سهیم باشیم.

جهت مشاوره با کارشناسان و یا هرگونه سؤال در زمینه‌ی  امور برندینگ و برندسازی شرکت خود با ما تماس حاصل نمایید.